• Rada školy

• Je iniciatívnym a poradným samosprávnym orgánom, ktorý vyjadruje a presadzuje verejné záujmy a záujmy žiakov, rodičov, pedagogických zamestnancov a ostatných zamestnancov v oblasti výchovy a vzdelávania. Plní funkciu verejnej kontroly, posudzuje a vyjadruje sa k činnosti školy, školského zariadenia, k činnosti orgánov miestnej štátnej správy, orgánov obcí a samosprávnych krajov z pohľadu školskej problematiky.

Zloženie Rady školy– má 11 členov, z toho 4 zvolení zástupcovia rodičov, 2 zvolení pedagogickí zamestnanci, 1 nepedagogický zamestnanec, 4 delegovaný zástupca mestského úradu.

Za pedagogických zamestnancov
          Obalová Gabriela                                                                                                                                                                        PhDr
          . Zelenská  Monika

Za nepedagogických zamestnancov
          Sobolová Andrea

Za zriaďovateľa
          PhDr. Ďurková Katarína PhD.
          Mgr. Horváthová Ľubica
          Mudr. Kramár Branislav
          Mgr. Štefánik Ondrej

Za rodičov
          RNDr. Zuzana Berger Haladová PhD.
          Miroslav Kramár
          PhDr. Margita Kollárová PhD.
          Mgr. Andrea Krajčírová MBA.