• Oznamy

• Letná činnosť

• "Dobrý deň, vážení rodičia.

Na základe rozhodnutia mesta Trnava Vám týmto oznamujem, že počas letnej prevádzky MŠ Spartakovská 6, Trnava v mesiaci AUGUST bude čas prevádzky MŠ upravený podľa pokynov vedenia mesta Trnava.

Prevádzková doba MŠ Spartakovská 6, Trnava v mesiaci august bude od 6:30 hod – 16:00 hod.

Za pochopenie ďakujem."

• Letná činnosť 2024

• Riaditeľka MŠ v Jame 27 oznamuje všetkým rodičom, ktorých dieťa bude navštevovať našu materskú školu v mesiaci júl, že prevádzka našej MŠ bude upravená od 6:30 hod. – 16:00 hod. z dôvodu letných horúčav.

Zároveň rodičov žiadame aby si prevzali dieťa tak, aby sa MŠ mohla o 16:00 hod. už uzavrieť.

Ďakujeme za pochopenie.

• Letná činnosť 2024

• Oznamujeme rodičom detí, ktoré sú prihlásené na letnú činnosť v mesiaci júl v MŠ V jame 27 a august ZŠ s MŠ Spartakovskú 5,6, aby zaplatili príspevok za  MŠ  / školné/, najneskôr do 20.06.2024. V prípade, že školné nebude do tohto dátumu zaplatené, deti nebudú môcť nastúpiť na letnú činnosť. Školné v našej MŠ platia rodičia tak ako doteraz. Rodičia predškolákov školné neplatia ani u nás, ani v MŠ Spartakovská.

Číslo účtu ZŠ s MŠ Spartakovská 5,6: