• Individuálny prístup
        • Kreativita
        • Zážitkové učenie
    • Oznamy

Zistite, čo je nové v našej škôlke
      • Oznam o ospravedlnení neprítomnosti dieťaťa v MŠ

• 24. 10. 2021
        • Dobrý deň prajem.

Na webovom sídle Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR  v časti Aktuálne témy_Rozhodnutia a usmernenia v čase COVID-19 bolo uverejnené Rozhodnutie ministra školstva Číslo: 2021/18439:2-A1810, ktorým sa s účinnosťou od 18. 10. 2021 mení rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu č. 2021/18439:1-A1810 z 31. augusta 2021. Zmena sa dotýka bodu 6, ktorý znie:

„6. Ak ide o ospravedlnenie neprítomnosti počas trvania mimoriadnej situácie, núdzového stavu alebo výnimočného stavu vyhláseného v súvislosti s ochorením COVID-19, lehota podľa § 144 ods. 10 zákona č. 245/2008 Z. z.

a) sa predlžuje z 3 po sebe nasledujúcich vyučovacích dní na 5 po sebe nasledujúcich vyučovacích dní, ak ide o žiaka,

b) sa predlžuje z 3 po sebe nasledujúcich vyučovacích dní na 7 po sebe nasledujúcich vyučovacích dní, ak ide o dieťa, pre ktoré je predprimárne vzdelávanie povinné,

c) nie je obmedzená, ak ide o dieťa, pre ktoré nie je predprimárne vzdelávanie povinné.“.

Ostatné ustanovenia rozhodnutia č. 2021/18439:1-A1810 z 31. augusta 2021 ostávajú týmto rozhodnutím nedotknuté.

Predmetné usmernenie ustanovuje základné podmienky ospravedlňovania detí materskej školy počas trvania mimoriadnej situácie, núdzového stavu alebo výnimočného stavu vyhláseného v súvislosti s ochorením COVID-19.

Mimoriadna situácia v SR bola vyhlásená a trvá od 12. marca 2020 a preto bolo nevyhnutné na čas jej trvania upraviť podmienky a procedúry ospravedlňovania neprítomnosti detí na predprimárnom vzdelávaní v materskej škole.

Ďakujem.

Pajtinková, riaditeľka MŠ

• 19. 10. 2021
        • Vážení rodičia,

dnes (19.10. 2021) ste dostali na Váš e-mail prihlasovacie údaje do Edupage. Odteraz Vám budeme dôležité oznamy posielať aj cez správu na Edupage, preto Vás prosíme, aby ste si nainštalovali mobilnú aplikáciu Edupage. Na všetky novinky budete upozorňovaní prostredníctvom push notifikácii. Ak nemáte možnosť si aplikáciu nainštalovať, na novú správu budete upozornení prostredníctvom e-mailu a prečítať si ju môžete na novej web stránke: https://msvjame27.edupage.org/.

• 6. 9. 2021
        • Stále je aktuálna aj naša pôvodná web stránka: http://msvjame.sk . Táto nová stránka bude zatiaľ fungovať na posielanie správ a zverejňovanie aktuálnych oznamov. Taktiež tu budeme uverejňovať fotografie z našich školských akcií. Ostatné funkcionality budeme pridávať neskôr.

• Nová web stránka

• 31. 8. 2021
        • Pripravujeme pre Vás novú web stránku, kde budeme uverejňovať aktuálne oznamy. V blízkej dobe Vám zašleme prihlasovacie údaje na stránku, aby sme Vám mohli všetky dôležité oznamy posielať aj cez správu na Edupage. Prihlasovacie údaje vám zašleme na Váš e-mail aj s pokynmi, ako sa na stránku prihlásiť. Po doručení tohto e-mailu Vám odporúčame nainštalovať si mobilnú aplikáciu Edupage, aby ste boli na všetky novinky upozorňovaní prostredníctvom push notifikácii.

• Rýchle odkazy

• “Vzdelanie sú základy, na ktorých staviame našu budúcnosť.”

Christine Gregoire